Svetainėje lankosi 21 svečias ir nėra prisijungusių narių

Pratęsiamas nuotolinins mokymas

Dėmesio!

Pratęsiamas mokinių ugdymas nuotoliniu būdu. LR Vyriausybei nutarus pratęsti karantiną, nuo lapkričio 30 d.iki gruodžio 11 d. 5-8 klasėse toliau bus tęsiamas mokinių ugdymas nuotoliniu būdu.

Pamokos bei kitos mokinių veiklos ir toliau vyks pagal nustatytą nuotolinio mokymo tvarką bei patvirtintą nuotolinį pamokų tvarkaraštį ( tvarkaraštis yra mokyklos svetainėje adresu www.jonuciupg.garliava.lm.lt).

Mokyklos administracija

Svečiuose pas Astridą Lindgren

Astrida Lindgren - garsiausia švedų autorė, rašiusi knygas vaikams. Rašytoja pasakojo, kad ji kurdavo joje gyvenančiam vaikui. A. Lindgren kūryba tokia gausi ir artima viso pasaulio vaikams. Todėl 4e klasės mokiniai su didžiausiu džiaugsmu susiruošė į kelionę, kurioje galėjo plačiau susipažinti su rašytoja ir jos kūryba.

Skaityti daugiau: Svečiuose pas Astridą Lindgren

Garliavos kvepiančio kino teatro „vibe’as“ renginys

Edukacijos metu per Zoom platformą mokiniai sužinojo, kad Garliavoje veikė pirmasis kino teatras Lietuvos provincijoje. Įsijungė į diskusiją apie savo gyvenamosios vietos ypatumus. Garliavos herbe  pavaizduoti trys  ąžuolo lapai. Mokiniai gavo kvepiančius laiškučius ir aiškinosi, kuo kvepia Garliava. Iš specialaus kvapų rinkinio  rinko labiausiai patikusį kvapą. Iš spalvoto  popieriaus kirpo  ąžuolo lapus, ant   jų rašė palinkėjimus Garliavai. Lapai bus panaudoti sukurti instaliaciją „Garliavos kino teatro šleifas“. Erdvinė  instaliacija bus kuriama, kai susiklostys palankios ir saugios aplinkybės.

Mokytojos: J.Andriukaitienė, V.Braziūnienė, E.Gailiūnienė, L.Gruštienė, L.Juočionienė, N.Jurėnienė, A.Krajašienė, D.Selvianienė, R.Valūnienė, D.Venckuvienė.